REGULAMIN PROGRAMU 36 MIESIĘCY GWARANCJI:

1. Wydłużona gwarancja polega na otrzymaniu gwarancji na okres 36 miesięcy na produkty marki OPT - ORNO PROFESSIONAL TECHNOLOGY i obejmuje tylko klientów, którzy spełnili dodatkowe warunki wskazane poniżej.

2. Uczestnictwo w Programie jest nieodpłatne.

3. W Programie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.

4. Programem objęte są produkty sprzedawane przez wszystkie punkty sprzedaży (w tym internetowe) w Polsce posiadające w swojej ofercie produkty OPT - ORNO PROFESSIONAL TECHNOLOGY.

5. Przedłużoną gwarancją objęte są tylko produkty, który posiadają odpowiednią etykietę na pudełku:6. Warunkiem wzięcia udziału w programie i otrzymania 36 miesięcznej gwarancji jest dokonanie zakupu wybranego modelu OPT - ORNO PROFESSIONAL TECHNOLOGY, wskazanego w pkt. 5 powyżej w jednym z punktów sprzedaży oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego znajdującego się w Strefie Klienta na www.orno.pl
Wypełnienie formularza rejestracyjnego za pośrednictwem serwisu internetowego www.orno.pl jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i przetwarzanie przez ORNO-POLSKA Sp z o.o. danych osobowych w celach niniejszego Programu, a także w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133, poz. 833) oraz zgody na otrzymywanie informacji promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych o usługach i produktach ORNO-POLSKA Sp. z o.o. na podany adres e-mail i telefon zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204).

7. Firma ORNO-POLSKA Sp. z o.o. odeśle drogą e-mail'ową, w terminie 14 dni od daty wpływu formularza rejestracyjnego wskazanego w pkt. 6, Certyfikat 36-miesięcznej gwarancji, który stanowić będzie podstawę do wykonywania bezpłatnych napraw w okresie 36 miesięcy od daty zakupu.

8. Ostateczny termin nadsyłania dokumentów wskazanych w pkt. 6 jest określony na 21 dni od daty zakupu sprzętu.

9. Prawo skorzystania z 36 - miesięcznej gwarancji będzie uzależnione od przedstawienia Autoryzowanemu Serwisowi ORNO-POLSKA Sp. z o.o.:
a) dowodu zakupu sprzętu objętego Programem
b) certyfikatu 36 - miesięcznej gwarancji
c) spełnienia pozostałych wymogów zawartych w karcie gwarancyjnej

REJESTRACJA GWARANCJI:
DANE OSOBOWE:
Imię: * Nazwisko: *
Płeć: *
Ulica: *
Nr domu: * Nr lokalu:
Kod pocztowy: * Miejscowość: *
Województwo: *
Telefon komórkowy: ** Telefon stacjonarny: **
Adres e-mail: * Powtórz e-mail: *
ZGŁOSZENIE POSIADANEGO PRODUKTU:
Typ produktu: *
Model produktu: *
Numer partii: *
Miejscowość zakupu: * Województwo zakupu: *
Sieć lub nazwa sklepu: * Cena produktu: *
Dowód zakupu: *
Nr dowodu zakupu: *
* 
* 
 
(*)Pola oznaczone czerwoną gwiazdką muszą być wypełnione.
(**)Podaj przynajmniej jeden numer.
ORNO POLSKA Strona główna O nas Strefa klienta Dystrybucja Kontakt Made by INVENTCOM