Public relations:
W dniach od 12 do 14 września 2017, na terenie Bielsko-Białej, odbyły się Międzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB podczas których zaprezentowaliśmy detektory Ei Electronics.
czytaj więcej...
W ostatnich dniach nasza firma miała przyjemność uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA, które odbyły się w dniach 12-15 września w Poznaniu. Serdecznie dziękujemy za Państwa obecność.
czytaj więcej...
Wideo wizjery ORNO pomyślnie przeszły testy w programie telewizyjnym.
czytaj więcej...
Detektory czadu ORNO po raz kolejny uratowały życie i zdrowie ludzkie, tym razem w Bielsku Białej.
czytaj więcej...
Pan Zbigniew Urbański z popularnego programu GADŻET emitowanego w telewizji TVN Turbo przetestował produkty prezentowane przez nas na Poznańskich Targach FURNICA 2016. Zapraszamy do zapoznania się z Jego relacją.
czytaj więcej...
Z satysfakcją informujemy, że nasza firma po raz kolejny wzięła udział w Międzynarodowych Energetycznych Targach w Bielsku Białej - ENERGETAB 2016. Jesteśmy przekonani, że zaprezentowane przez nas produkty zadowoliły szeroką rzeszę zwiedzających, którzy od wielu lat bardzo licznie odwiedzają nasze stoisko. Dziękujęmy za Państwa obecność.
czytaj więcej...
W ostatnich dniach nasza firma miała przyjemność uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA, które odbyły się w dniach 13-16 września w Poznaniu. Serdecznie dziękujemy za Państwa obecność.
czytaj więcej...
W dniach 06-09 września 2016 r. nasza firma zaprezentowała swoją ofertę w ramach Międzynarodowych Targów Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli - AMIA 2016. Targi odbyły się w Ostródzie, czyli w samym sercu Mazur.
czytaj więcej...
W dniach 27 - 29 stycznia 2016 r. nasza firma zaprezentuje swoją ofertę w ramach 24 Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2016 oraz na 14 Międzynarodowych Targach Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2015. Targi te odbywają się równolegle w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI. Serdecznie zapraszamy!
czytaj więcej...
W listopadowym wydaniu miesięcznika Rynek elektryczny ukazała się publikacja, w której zaprezentowany został nasz flagowy wideodomofon marki OPT.
czytaj więcej...
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich, które odbędą się w dniach od 15 do 17 września 2015r. Znajdziecie nas w pawilonie N, stoisko nr. 14.
czytaj więcej...
Gdy w grę wchodzi ludzkie zdrowie i życie, nie można iść na żadne kompromisy. Dlatego detektory tlenku węgla OR-DC-618-TEST i OR-DC-619-TEST są indywidualnie testowane w Polsce.
czytaj więcej...
W dniach 25 - 27 marca 2015 r. firma ORNO zaprezentuje swoją ofertę w ramach XIII Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2015 oraz na XIII Międzynarodowych Targach Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2015.
czytaj więcej...
„Czujny Chorzów” – czujniki Ei Electronics oraz ORNO we wspólnej akcji Straży Pożarnej i Urzędu Miasta Chorzowa
czytaj więcej...
W dniu 4 listopada 2014 w Parku Tradycji w Siemianowicach Śląskich odbyła się konferencja "Bezpieczny dom" w ramach programu "NIE dla czadu" pod patronatem Prezydenta Miasta Jacka Guzego. Wśród tematów poruszanych na konferencji znalazły się: program ograniczenia liczby pożarów, informacja na temat stanu bezpieczeństwa pożarowego w domach i mieszkaniach, prezentacja o zagrożeniach dymem i czadem, omówienie medycznych aspektów zatrucia czadem i dymem oraz propozycje techniczne zabezpieczenia mieszkań i budynków.
czytaj więcej...
W dniu 25.10.2014 w wieczornym wydaniu Faktów w telewizji TVN wyemitowany został materiał dotyczący konieczności instalowania czujników gazu i tlenku węgla. W roli głównej wystąpiły produkty marki ORNO i marki Ei Electronic, której jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem.
czytaj więcej...
W dniu 24 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się 11 Kongres Pożarnictwa - największa coroczna konferencja poświęcona bezpieczeństwu pożarowemu.
czytaj więcej...
Z przyjemnością informujemy, że czujniki tlenku węgla firmy Ei Electronics jako jedyne w Polsce uzyskały pozytywną Opinię Techniczną Centrum Naukowo-Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej.
czytaj więcej...
W Wałbrzychu doszło do kolejnego zatrucia czadem. Tym razem dzięki przezorności lokatorów, którzy zamontowali czujnik tlenku węgla OR-DC-610 firmy ORNO nie doszło do tragedii. Kliknij aby obejrzeć materiał….
czytaj więcej...
W dniach 8-11 kwietnia 2014 r. firma ORNO zaprezentuje swoją ofertę w targów SECUREX. Targi te odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
czytaj więcej...
Firma Orno-Polska wspólnie z Hurtownią Zabezpieczeń Elkoma Bytom oraz Dziennikiem Zachodnim włączyła się w ogólnokrajowy program "STOP DLA CZADU".
czytaj więcej...
W dniu 30.01.2013 zatruciu czadem uległa pięcioosobowa rodzina z Mikołowa. Zapraszamy do obejrzenia skrótu z wiadomości wieczornych nadanych przez TVP KATOWICE oraz Teleexpress, gdzie w roli eksperta wypowiedział się nasz Dyrektor Handlowy Ireneusz Ćwiertnia.
czytaj więcej...
W dniach 26 - 28 lutego 2014 r. firma ORNO zaprezentuje swoją ofertę w ramach XXII Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2014 oraz na XII Międzynarodowych Targach Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2014.
czytaj więcej...
8-9 października w Warszawie odbyła się Międzynarodowa Konferencja "Czujka dymu i czujnik tlenku węgla, czyli mała inwestycja w duże bezpieczeństwo", w której mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Honorowy patronat nad konferencją objął minister spraw wewnętrznych.
czytaj więcej...
Miło nam poinformować, że podjęliśmy współpracę z Zespołem Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie. Od kilku miesięcy młodzież zdobywa wiedzę praktyczną ucząc się na produktach marki ORNO.
czytaj więcej...
Informujemy, że w aktualnym wydaniu magazynu dla projektantów, instalatorów i użytkowników systemów zabezpieczeń "Twierdza" ukazał się przegląd wideodomofonów, w którym zaprezentowane zostały modele marki ORNO.
czytaj więcej...
Informujemy, że rozpoczęliśmy kampanię edukacyjno-informacyjną na temat skutecznych sposobów sygnalizacji obecności tlenku węgla. W listopadowym wydaniu magazynu "Murator" ukazał się artykuł "Czujniki tlenku węgla", w którym zaprezentowane zostały czujniki Ei Electronics.
czytaj więcej...
Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że nasza firma otrzymała Złoty Certyfikat Rzetelności 2013, który jest świadectwem uczciwości i solidności. Firmy legitymujące się Złotym Certyfikatem Rzetelności potwierdzają swoją silną pozycję rynkową.
czytaj więcej...
W dniach od 17 do 19 września 2013, na terenie ZIAD Bielsko-Biała, odbyły się Międzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB podczas których zaprezentowaliśmy detektory Ei Electronics.
czytaj więcej...
ORNO POLSKA Strona główna O nas Strefa klienta Dystrybucja Kontakt Made by INVENTCOM