O FIRMIE

Firma ORNO-POLSKA Sp. z o.o. powstała w 1990 r.
Główna siedziba znajduje się w Mikołowie przy ul. Katowickiej 134. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę marek Orno, Opt oraz Ei Electronics.


Na nasz asortyment składają się:


  • dzwonki przewodowe i bezprzewodowe
  • systemy domofonowe i wideodomofonowe
  • systemy alarmowe
  • watomierze i wskaźniki energii
  • automatyka domowa
  • detektory dymu, czadu, gazu i zalania
  • artykuły oświetleniowe


Wszystkie produkty wytwarzane są według najwyższych standardów światowych oraz posiadają certyfikaty CE. Zakłady produkcyjne posiadają certyfikaty jakości ISO 9001 i ISO 9002. Nieustannie monitorujemy rynek i poszerzamy naszą ofertę o kolejne produkty z branży elektrycznej oraz branży zabezpieczeń.

Celem naszej firmy jest ekspansywna dystrybucja produktów w kraju i zagranicą. Dziś ORNO POLSKA posiada w ofercie ponad 600 pozycji asortymentowych. Nasze wyroby dostarczamy do ponad 1000 Klientów na terenie Polski, korzystając ze znakomicie zorganizowanej sieci dystrybucyjnej, wspomaganej pracą przedstawicieli handlowych. Nowoczesna organizacja pracy, przy wykorzystaniu zaawansowanych systemów informatycznych, umożliwia składanie zamówień on-line i gwarantuje naszym Klientom dostawę towaru w dowolne miejsce na terenie kraju w ciągu 24h. Produkty ORNO są obecne nie tylko w Polsce. Jesteśmy również na rynkach: Słowacji, Czech, Ukrainy, Belgii, Węgier, Litwy i Łotwy.

Do naszych najważniejszych atutów należą: wysoka jakość produktów, korzystne ceny oraz warunki współpracy, a także profesjonalne wsparcie marketingowe w postaci katalogów, tablic demonstracyjnych, ulotek reklamowych. Dodatkowo sprzedaż wspierana jest poprzez prowadzenie regularnych akcji promocyjnych oraz reklamowych.

Naszą dewizą jest konsekwentna realizacja przyjętej strategii i wierność wyznawanym wartościom co przełożyło się na zdobycie stabilnej pozycji ORNO POLSKA na rynku elektrotechnicznym.

Redefiniujemy pojęcie jakości, które często niesłusznie jest mylone z poprawnością. Nie stoimy w miejscu, dopasowujemy się do stale ros­nących wymagań rynku. Dzisiaj jesteśmy lepsi niż byliśmy wczoraj - i robimy wszystko, by jutro móc powiedzieć to samo….

Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych www.orno.pl, www.opt-polska.pl oraz www.ei-polska.pl na których prezentujemy cały asortyment, jak również na bieżąco informujemy naszych Klientów o wprowadzanych nowościach.

Zapraszamy do współpracy!

ORNO POLSKA Strona główna O nas Strefa klienta Dystrybucja Kontakt Made by INVENTCOM